Suplování:   Úterý 19.10.2021

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Bochez Jiří (KONF)

                   

-

-

 

Brhel Teodoro (KONF)

                   

-

-

 

Černá Magda (KONF)

                   

-

-

 

Farkas Martin (KONF)

                   

-

-

 

Foustka Jan (KONF)

                   

-

-

 

Haleš Isabella (KONF)

                   

..

-

 

Jagošová Lenka (KONF)

                   

-

-

 

Kohlrusch Renate Katharina (KONF)

                   

-

-

 

Kotzmannová Alena (KONF)

                   

-

-

 

Kovaříková Michaela (KONF)

                   

-

-

 

Kriechbaumer Stefan (KONF)

                   

-

-

 

Kutílková Marcela (KONF)

                   

-

-

 

Lego Stanislav (KONF)

                   

-

-

 

Louvel Cédric (KONF)

                   

-

-

 

Lukeš David (KONF)

                   

..

-

 

Nedoma Ulrike (KONF)

                   

-

-

 

Neumayer-El Bakri Silvia (KONF)

                   

-

-

 

Pavlíčková Iva (KONF)

                   

-

-

 

Perst Gerhard (KONF)

                   

..

-

 

Pils Jan (KONF)

                   

-

-

 

Pilsová Jana (KONF)

                   

-

-

 

Přibylová Jana (KONF)

                   

..

-

 

Rechberger Hannes (KONF)

                   

-

-

 

Riegrová Ivana (KONF)

                   

..

-

 

Sajovitz Mathias (KONF)

                   

..

-

 

Seifertová Daniela (KONF)

                   

-

-

 

Schachner Jürgen (KONF)

                   

..

-

 

Schmahl André (KONF)

                   

-

-

 

Schwarz Roland (KONF)

                   

..

-

 

Tůmová Kamila (KONF)

                   

..

-

 

Tükör Marta (KONF)

                   

-

-

 

Vlčková Radana (KONF)

                   

-

-

 

Welschová Anna (KONF)

                   

-

-

 

Wiltshire Neil (KONF)

                   

-

-

 

Změny v rozvrzích učitelů:

Pils Jan

4.hod

změna

CJL

5.C

(109)

 

Schachner Jürgen

4.hod

odpadá

F

5.C

 

změna hodiny

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

2.A

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

2.B

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

2.C

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

3.A

10.hod

Tv

3TVk

 

odpadá

 

(LUK)

 

10.hod

TVa

3TVA

 

odpadá

 

(PRI)

 

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

3.B

10.hod

Tv

3TVk

 

odpadá

 

(LUK)

 

10.hod

TVa

3TVA

 

odpadá

 

(PRI)

 

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

3.C

10.hod

Tv

3TVk

 

odpadá

 

(LUK)

 

10.hod

TVa

3TVA

 

odpadá

 

(PRI)

 

10.hod

NPCh

NCH1

 

odpadá

 

(TUM)

4.A

10.hod

G

   

odpadá

 

(SCW)

4.B

10.hod

SPSV

   

odpadá

 

(SAJ)

4.C

10.hod

G

   

odpadá

 

(PER)

5.A

10.hod

OSZ

   

odpadá

 

(HAL)

5.B

10.hod

F

   

odpadá

 

(SCHA)

5.C

4.hod

CJL

 

(109)

změna

Pils Jan

(SCHA)

6.B

10.hod

SOZS

6SOZ

 

odpadá

 

(RIE)

6.C

10.hod

SOZS

6SOZ

 

odpadá

 

(RIE)

 

Zpracováno v systému Bakaláři